facebook kosmeticke studio
Kosmetika S&F

Kosmetický salon – kosmetika GERnétic

V kosmetickém studiu S&F pracujeme s přípravky francouzské omlazující kosmetiky GERnétic.

Obličej je nejviditelnější částí ženského těla. Je proto potřeba o něj důkladně pečovat kvalitními přípravky. Společnost GERnétic Vám nabízí špičkovou ošetřující kosmetiku a ucelenou řadu přípravků pro použití na obličej. Vaše pleť bude po jejich aplikaci svěží, čistá, plná života a především zdravá.

Dopřejte si exkluzivní péči kosmetiky GERnétic!

Ošetření pleti je vždy individuální po celkové diagnostice pleti. Délka ošetření je od 60 minut do 120 minut dle požadavků a přání zákaznice.

Samozřejmostí je poradenství pro domácí péči a možnost zakoupení kosmetických přípravků v našem kosmetickém studiu S&F.

Filozofie GERnétic

Před cca 40 lety založil přední francouzský lékař a biolog Dr. Albert Laporte v městečku Beraut v jihozápadní Francii první laboratoř zabývající se buněčnou terapií. Aby získal nejčistší a nejaktivnější látky z přírody, rozhodl se využít pouze nejmodernější metody – biotechnologie.

Své výzkumy organického složení buněk patentoval a v roce 1977 uvedl na trh první exkluzivní přípravky GERnétic. Značka GERnétic se rychle zařadila k absolutní kosmetické špičce.

Přípravky GERnétic přináší základní kompenzaci výživných látek buňkám pokožky (vyživují buňky, upravují a zlepšují jejich funkce, dalo by se říci, že nutí buňky chovat se jako buňky mladší), doplňují nedostatky ve výživě a zamezují obnovení problému. Buněčnou terapii užívá GERnétic již více než 25 let. Některé kosmetické firmy ji teprve objevují.

Tomešova 1 (vchod z ulice Tvrdého), Brno • Tel.: 722 478 385